Nowości od marki Apple na rok 2020

Nowosci od marki Apple na rok 2020

Nowości od marki Apple na rok 2020

Bieżący rok co prawda dopiero się rozpoczął, jednak już teraz możemy spodziewać się wielu niespodzianek i zaskakujących nowinek technicznych na rynku urządzeń elektronicznych. Serwis produktów Apple przygotował bowiem dla swoich klientów nowe, bardzo interesujące rozwiązania, które już niebawem będą dostępne w regularnej sprzedaży.

Najnowszy iPhone – SE 2

Już wiosną tego roku na rynku ma pojawić się najnowsza wersja iPhone’a. Model urządzenia nosi nazwę SE 2 i stanowi kolejną odsłonę iPhone’a SE, zaprezentowanego przez serwis iPhone w marcu 2016 roku. Różnice między wspomnianymi modelami będą dotyczyły m.in. rozmiaru urządzenia i wykorzystanych podzespołów. Na ten moment oficjalnie zostały potwierdzone dwa parametry nowego iPhone’a – procesor A13 oraz 3GB pamięci RAM.

Dopieszczona wersja MacBook’a Pro

Kolejną nowością w ofercie marki Apple będzie debiutancka odsłona MacBook’a Pro o bardzo nowoczesnym designie. Główną zmianą ma być w tym przypadku rozmiar wyświetlacza – z 15 na 16’’. Producent zapowiedział również powrót do nożycowego układu klawiatury.

Okulary AR z systemem operacyjnym rOS

Serwis produktów Apple wspólnie ze swoimi partnerami przygotowuje również niespodziankę na drugi kwartał roku 2020. W sprzedaży ma pojawić się bowiem zupełnie nowy, rewolucyjny produkt – okulary AR z systemem operacyjnym rOs. Gadżet ma pełnić funkcję nietypowego wyświetlacza, który będzie przekazywał wybrane treści (np. z gry komputerowej) za pośrednictwem iPhone’a.

Potrójny aparat w najnowszym iPad’zie Pro

Niemałym zaskoczeniem dla miłośników produktów sygnowanych logiem nadgryzionego jabłka może okazać się również najnowszy iPad Pro wyposażony w potrójny aparat, który pojawił się już w iPhon’ie 11 Pro. Urozmaiceniem tego podzespołu bez wątpienia będzie sensor ToF, umożliwiający tworzenie trójwymiarowej mapy kadru o dużej dokładności.

2020 rokiem innowacji i nowości?

W roku 2020 marka Apple zaoferuje nie tylko wiele usprawnień w urządzeniach już istniejących, ale wprowadzi na rynek również wiele nowych, być może przełomowych rozwiązań. Odbiorcy produktów prawdopodobnie będą zaskoczeni podwyższonym komfortem użytkowania elektronicznych gadżetów oraz ich funkcjonalnością.

 

Polecamy również:

-> Apple One – wszystko, co chciałeś wiedzieć

-> Złącze Lightning – Kompletny opis i dane

-> Apple EarPods – Recenzja i test

-> iPhone X vs iPhone XR – porównanie

-> Problemy z klawiaturą MacBook od Apple

-> Czy iPhone jest wodoodporny?

-> Apple iPad: modele, specyfikacje, co wybrać?

-> Jak zrobić kopię zapasową MacBook (Time Machine, iCloud, dysk)

-> Przenoszenie danych z iPhone na iPhone

-> Tryb DFU w iPhone, czyli jak wykonać twardy reset

-> Kupujemy używanego MacBooka – poradnik

-> Kupujemy używanego iPhone – poradnik

-> iPhone nie chce się włączyć – co robić? Poradnik

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.