Skip to main content

Bieżący rok co prawda dopiero się rozpoczął, jednak już teraz możemy spodziewać się wielu niespodzianek i zaskakujących nowinek technicznych na rynku urządzeń elektronicznych. Serwis produktów Apple przygotował bowiem dla swoich klientów nowe, bardzo interesujące rozwiązania, które już niebawem będą dostępne w regularnej sprzedaży.

Najnowszy iPhone – SE 2

Już wiosną tego roku na rynku ma pojawić się najnowsza wersja iPhone’a. Model urządzenia nosi nazwę SE 2 i stanowi kolejną odsłonę iPhone’a SE, zaprezentowanego przez serwis iPhone w marcu 2016 roku. Różnice między wspomnianymi modelami będą dotyczyły m.in. rozmiaru urządzenia i wykorzystanych podzespołów. Na ten moment oficjalnie zostały potwierdzone dwa parametry nowego iPhone’a – procesor A13 oraz 3GB pamięci RAM.

Dopieszczona wersja MacBook’a Pro

Kolejną nowością w ofercie marki Apple będzie debiutancka odsłona MacBook’a Pro o bardzo nowoczesnym designie. Główną zmianą ma być w tym przypadku rozmiar wyświetlacza – z 15 na 16’’. Producent zapowiedział również powrót do nożycowego układu klawiatury.

Okulary AR z systemem operacyjnym rOS

Serwis produktów Apple wspólnie ze swoimi partnerami przygotowuje również niespodziankę na drugi kwartał roku 2020. W sprzedaży ma pojawić się bowiem zupełnie nowy, rewolucyjny produkt – okulary AR z systemem operacyjnym rOs. Gadżet ma pełnić funkcję nietypowego wyświetlacza, który będzie przekazywał wybrane treści (np. z gry komputerowej) za pośrednictwem iPhone’a.

Potrójny aparat w najnowszym iPad’zie Pro

Niemałym zaskoczeniem dla miłośników produktów sygnowanych logiem nadgryzionego jabłka może okazać się również najnowszy iPad Pro wyposażony w potrójny aparat, który pojawił się już w iPhon’ie 11 Pro. Urozmaiceniem tego podzespołu bez wątpienia będzie sensor ToF, umożliwiający tworzenie trójwymiarowej mapy kadru o dużej dokładności.

2020 rokiem innowacji i nowości?

W roku 2020 marka Apple zaoferuje nie tylko wiele usprawnień w urządzeniach już istniejących, ale wprowadzi na rynek również wiele nowych, być może przełomowych rozwiązań. Odbiorcy produktów prawdopodobnie będą zaskoczeni podwyższonym komfortem użytkowania elektronicznych gadżetów oraz ich funkcjonalnością.

 

Polecamy również:

-> Apple One – wszystko, co chciałeś wiedzieć

-> Złącze Lightning – Kompletny opis i dane

-> Apple EarPods – Recenzja i test

-> iPhone X vs iPhone XR – porównanie

-> Problemy z klawiaturą MacBook od Apple

-> Czy iPhone jest wodoodporny?

-> Apple iPad: modele, specyfikacje, co wybrać?

-> Jak zrobić kopię zapasową MacBook (Time Machine, iCloud, dysk)

-> Przenoszenie danych z iPhone na iPhone

-> Tryb DFU w iPhone, czyli jak wykonać twardy reset

-> Kupujemy używanego MacBooka – poradnik

-> Kupujemy używanego iPhone – poradnik

-> iPhone nie chce się włączyć – co robić? Poradnik

Kamil Truskowski - Specjalista ds. produktów Apple

Kamil Truskowski - Specjalista do spraw diagnozy i naprawy urządzeń elektronicznych Apple. Miłośnik iPhona, iPada i laptopów MacBook. Fan marki Apple i wieloletni technik zajmujący się diagnozą i naprawą sprzętu spod znaku jabłka. Pasjonat rozwiązań z Cupertino, który niejednokrotnie nadaje drugie życie smartfonom, Mac'om i Apple Watch'om.