Apple One już jest ! Co to jest ? Ile kosztuje ? Sprawdź czy warto

apple one

Apple One już jest ! Co to jest ? Ile kosztuje ? Sprawdź czy warto

Apple One” Co to takiego – czy warto ? Zobacz zalety i dowiedz się jak subskrybować pakiet.

Apple One to nic innego jak usługi dostępne już wcześniej, lecz spakowane w jedną subskrypcje. Dzięki pakietom indywidualnym oraz rodzinnym możemy skorzystać z usług iCloud, Apple Music, Apple TV+ oraz Apple Arcade w bardzo korzystnej cenie (warto dodać, że Polska oferta jest co najmniej dwukrotnie tańsza od jej zachodnich odpowiedników).

Apple One

Ile kosztuje Apple One i co otrzymamy w pakiecie?

Na nasz region przewidziano dwie wersje usługi : „Dla Ciebie” oraz „Dla rodziny”. Obie wersje dają dostęp do wspomnianych wcześniej czterech usług, różnicą jest jedynie dostępna pamięć w iCloud oraz oczywiście cena. Wersja indywidualna bazowo daje dostęp do 50 GB miejsca, wersja familijna zaś 200 GB. Jeżeli chodzi o opłacalność Apple One, wystarczy byś subskrybentem dwóch indywidualnych usług, aby czerpać korzyści z oszczędności przy wyborze nowego pakietu. Cena ta sama, lecz dostajemy dodatkowe dwie funkcje :

  • Apple Music – usługa streamingowa pozwalająca słuchać 70 milionów utworów;
  • Apple TV+ – serwis VOD posiadający w swej ofercie filmy jak i seriale (odpowiednik Netflix’a);
  • Apple Arcade – zapewnia nielimitowany dostęp do katalogu gier, w które można grać na wszystkich urządzeniach firmy Apple;
  • iCloud – chmura, bezpiecznie przechowująca wszelkie Twoje pliki, zdjęcia, wideo oraz wiadomości w sieci.

 Apple One – ceny

Póki co Apple one występuje w 2 pakietach, w 2 różnych cenach miesięcznego abonamentu:

  • Dla ciebie – pakiet dla jednej osoby z 50 GB w iCloud kosztuje 24,99 zł miesięcznie
  • Dla rodziny – pakiet dla sześciu osób z 200 GB w iCloud kosztuje 39,99 zł miesięcznie

Dodatkowe korzyści z Apple One

Jeżeli stwierdzisz, że oferowana przez pakiety przestrzeń w chmurze iCloud jest dla Ciebie/Was za mała, nie ma przeszkód, aby rozszerzyć ją o dodatkowe miejsce w ramach tradycyjnej usługi. Dla przykładu, jeżeli 200 GB to za mało, możesz dokupić dodatkowe 50 GB (3,99zł), 200 GB (11,99zł) lub 2 TB (39,99zł).

Usługa rodzinna  to Ty oraz dodatkowe pięć osób. Pakiet familijny daje możliwość dzielenia się swoimi elektronicznymi zakupami miedzy członkami, o ile wydawca nie określił inaczej. Przy tej opcji należy pamiętać, że wszelkie zakupy są realizowane za pomocą metody płatności organizatora pakietu i to właśnie jego karta będzie obciążana przy zakupach.

Chcesz dowiedzieć się ciekawych informacji ze świata Apple ? Wejdź na stronę AppleHome

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.