Skip to main content

Zastanawiasz się właśnie nad zakupem nowego iPhone, ale ceny za nowe modele są dla Ciebie za wysokie? Kupno używanego iPhone nie wchodzi u Ciebie w grę? Zapewne przeglądając ogłoszenia zauważyłeś okazyjne ceny za nowe iPhone, która są uszkodzone. Powoli zastanawiasz się czy zakup takiego telefonu i oddanie go do naprawy może okazać się opłacalne?

 

Uszkodzony iPhone – czy warto taki kupić?

Z pewnością zastanawiałeś się czy wybrać dla siebie najlepszy telefon w okazyjnej cenie – czy w tych okazyjnych ofertach nie kryją się jakieś haczyki. Myślałeś czy opłacałoby się kupić na przykład nowy telefon z rozbitą szybką czy uszkodzonym tylnym szkłem. W końcu cena takiego urządzenia jest bardzo okazyjna, a koszt naprawy telefonu wcale nie musi być wysoki. Szczególnie jeśli zdecydujesz się na wymianę szybki w dobrym serwisie iPhone w Warszawie.

Niestety nawet najdroższy i najnowocześniejszy sprzęt może ulec uszkodzeniu z różnych przyczyn. O ile w przypadku nowych modeli iPhone można skorzystać z serwisu gwarancyjnego, o tyle użytkownicy posiadający starsze modele zwykle mają problem, gdzie i czy w ogóle oddawać do naprawy swój smartfon.

 

Przed kupnem uszkodzonego iPhona spytaj o ocenę profesjonalny serwis

Mamy na to receptę – nasz serwis Apple zajmuje się profesjonalną naprawą starszych modeli iPhone! Nasi profesjonaliści, którzy na co dzień mają do czynienia z tego typu telefonami, będą w stanie nie tylko ocenić koszty naprawy usterki w iPhone, ale również zapewnią fachowe doradztwo po zakupie.

Niestety zdarzają się przypadki, że nie opłaca się naprawiać telefonu. Jednak o tym dowiemy się wyłącznie od profesjonalistów z serwisu iPhone Warszawa, którzy po dokładnej diagnozie podpowiedzą, czy warto zdecydować się na naprawę, czy może lepiej zainwestować w nowe urządzenie.

Lepiej nie podejmować samodzielnie prób naprawy telefonów iPhone, gdyż nieumiejętne działania mogą zrobić więcej szkód niż pożytku.

 

Kupno uszkodzonego iPhonea – podsumoanie

Jeśli zdecydujesz się na zakup uszkodzonego telefonu, powinieneś pamiętać o kilku istotnych kwestiach. Przede wszystkim warto wykonać pełną diagnozę urządzenia w serwisie Apple Warszawa pod czujnym okiem naszych fachowców.. Pozwoli ona na potwierdzenie zakresu uszkodzeń oraz uzyskanie wyceny, na podstawie której będziesz mógł oszacować pełny koszt zakupu oraz naprawy telefonu. Zapraszamy do skorzystania z usług AppleHome serwis Apple. Resztę pomożemy sprawdzić na miejscu i doradzić co zrobić w danej sytuacji. Czasem naprawa trwa tylko 20-30 minut w zależności od tego jaki element będzie wymieniany bądź naprawiany w serwisie Apple, który zapewni profesjonalną i szybką obsługę.

Co naprawiamy jako pogwarancyjny serwis Apple:

 • wgniecenia, pęknięcia i rysy na obudowie powstałe w skutek mechanicznego uszkodzenia telefonu,
 • wszelkie usterki związane z użytkowaniem iPhone z nieoryginalnymi akcesoriami,
 • wymiana baterii, która zużyła się naturalnie w skutek standardowego użytkowania.
 • naprawa płyty głównej,
 • naprawa modułu zarządzania energią,
 • naprawa głośnika,
 • naprawa ekranu.

Jakie części wymienisz w serwisie Apple Warszawa:

 • czujnik zbliżeniowy,
 • bateria
 • szybka i wyświetlacz,
 • przedni oraz tylny aparat.

A także zajmiemy się:

 • wymiana złącza ładowania,
 • wymiana całej obudowy iPhone,
 • wymiana mikrofonu,
 • wymiana przycisków głośności.

Jako serwis iPhone oferujemy szeroką gamę usług, nawet jeśli u danego iPhone gwarancja dawno się skończyła. Zwykle podział usług dzieli się na serwis Mac, serwis iPad oraz serwis iPhone.

Chcesz sprawdzić koszt naprawy swojego urządzenia iPhone w Warszawie? Skontaktuj się z nami serwis AppleHome znajdziesz na ulicy Herbsta 1 w Warszawie.

Kamil Truskowski - Specjalista ds. produktów Apple

Kamil Truskowski - Specjalista do spraw diagnozy i naprawy urządzeń elektronicznych Apple. Miłośnik iPhona, iPada i laptopów MacBook. Fan marki Apple i wieloletni technik zajmujący się diagnozą i naprawą sprzętu spod znaku jabłka. Pasjonat rozwiązań z Cupertino, który niejednokrotnie nadaje drugie życie smartfonom, Mac'om i Apple Watch'om.