Czy MacBook będzie dostępny w pastelowych kolorach jak nowy iMac ? 

Czy MacBook będzie dostępny w pastelowych kolorach jak nowy iMac ? 

Czy MacBook będzie dostępny w pastelowych kolorach jak iMac ?

Z najnowszych plotek z Cupertino wynika, że firma Apple w 2022 roku postawi po raz kolejny na kolory, planuje bowiem odświeżenie laptopów serii MacBook Air.

Dociera do nas coraz więcej informacji na temat nowych MacBooków Air. Prawdopodobnie już w przyszłym roku MacBook Air pojawi się w pastelowych kolorach. Ostatnia premiera iMaców pokazała, że nie jest to wcale tak bardzo nieprawdopodobne. Apple zaprezentuje nową wersję lekkiego i biznesowego laptopa. Wyróżniać go będzie przede wszystkim kolorowa obudowa MacBook Air, ponadto Apple pochwali się nową specyfikacją oraz modelem 15-calowy.

Firma Apple stawia na innowacje. Apple zamierza po raz kolejny nas zaskoczyć i zaprezentować kolorowe MacBooki Air. Pogłoski mówią, że Macbooki Air będą bardziej stonowane, a to co będzie je wyróżniać to na pewno pastelowe barwy. Co ciekawe, kolorowe w odcieniach pasteli mają być również akcesoria dołączone do zestawu, jak kable oraz ładowarka.

Z najnowszych plotek wynika, że to nie koniec zmian. MacBooki Air prawdopodobnie będą wyposażone w cieńsze ramki wokół ekranu. Pomimo kolorowej obudowy, nowe MacBooki Air mają mieć białe klawiatury.

Nasz serwis Apple Warszawa z niecierpliwością czeka aby zobaczyć nowe MacBooki Air w pastelowych kolorach.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.