Usługi ⇩

AppleHome – Profesjonalny serwis Apple

Naszym celem podczas budowy marki AppleHome było stworzenie w pełni kompleksowego centrum serwisowego na skalę światową.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów dokonaliśmy rewolucji w sektorze serwisu sprzętu Apple. Tylko w AppleHome znajdziesz tak profesjonalne usługi i naprawisz urządzenia na najwyższym poziomie spójnym z jakością produkcji.

Nie tylko wymieniamy całe komponenty, ale także je naprawimy, wymieniamy chipsety graficzne, przetwornice, cewki, diody, ratujemy urządzenia po zalaniach czy przepięciach, co znacznie obniża cenę naprawy zachowując przy tym 100% parametrów.

Już nie musisz się obawiać o losy Twojego sprzętu, bo korzystamy z najwyższej jakości maszyn do naprawy sprzętu elektronicznego.

Sztuką jest naprawiać drogie komponenty a nie wymieniać, a do tego potrzebna jest wykwalifikowana kadra, profesjonalny sprzęt, urządzenia diagnostyczne, linia testująca i ogromna wiedza z zakresu elektroniki.

Ratujemy sprzęt który nie został naprawiony w innym serwisie – sprawdź sam!

AppleHome - Profesjonalny serwis Apple Warszawa Usługi

Profesjonalny serwis iPhone Warszawa Ursynów . Posiadamy bardzo szerokie doświadczenie w naprawie urządzeń Apple iPhone, pierwsze modele 2G naprawialiśmy przed oficjalną premierą w Polsce. Zbita szybka, problemy z ładowaniem, urządzenia zalane, iPhone nie uruchamia się? Skontaktuj się z profesjonalnym zespołem techników- pomożemy rozwiązać problem z Twoim urządzeniem. Jesteśmy liderami jakości i skuteczności na rynku- sprawdź!

AppleHome - Profesjonalny serwis Apple Warszawa Usługi
iPad

iPad pierwszej generacji został zaprezentowany w 2010r, do czasu pojawienia się iPad’a Mini posiadały one przekątną 9,7 cala o średniej wadze 600g, z tego względu bardzo często iPad uszkadzał się już przy pierwszym upadku. Jest to najpopularniejsza usterka badana przez nasz zespół.

Podejmujemy się każdej naprawy, naprawa zalanej płyty głównej, obudowy czy wejścia ładowania nie stanowi dla nas żadnego problemu.

AppleHome - Profesjonalny serwis Apple Warszawa Usługi
MacBook

Jedno z najlepszych urządzeń przenośnych na świecie. Niestety jak każda elektronika potrafi się zepsuć, a zakup nowego urządzenia to koszt kilku tysięcy złotych. Warto dostarczyć do nas sprzęt na darmową diagnozę, a po akceptacji wyceny zajmiemy się serwisem Macbooka.

Twój komputer zwolnił? Pomożemy!
Może zyskać drugie życie jeżeli odpowiednio dobierzemy nowe komponenty.

AppleHome - Profesjonalny serwis Apple Warszawa Usługi

Od pierwszego modelu iMac jest najbardziej wyrafinowanym komputerem stacjonarnym. Zajmujemy się naprawą każdego komponentu wbudowanego w tak skompresowane wymiary.

Mamy świadomość, że iMac jest często narzędziem pracy, dlatego staramy się zrealizować naprawy bądź modernizacje w możliwie najkrótszym czasie.

AppleHome - Profesjonalny serwis Apple Warszawa Usługi
Mac Pro

Mac Pro to jedno z najbardziej wydajnych urządzeń na rynku, czyli prawdziwy kombajn dla najbardziej wymagających mający szerokie zastosowanie np. w agencjach reklamowych.

Posiadamy w ofercie części zamienne do większości modeli, a także schematy ideologiczne kluczowe w naprawach elektronicznych. Znamy ten sprzęt tak dobrze jak jego twórcy .

AppleHome - Profesjonalny serwis Apple Warszawa Usługi
Mac Mini

Mac Mini to komputer stacjonarny zamknięty w zaskakująco małej obudowie nie przekraczającej wymiarów 20 x 20 cm. Pierwszy mini komputer zadebiutował w 2005r., a dzisiaj to urządzenie jest ogromnie popularne na całym świecie.

Masz problemy z grafiką? Mac Mini nie wyświetla obrazu? Zapraszamy ze sprzętem do naszego serwisu.

AppleHome - Profesjonalny serwis Apple Warszawa Usługi
Apple Watch

Smart Zegarek Apple zaprezentował 25 Kwietnia 2015r, a już kilka godzin po oficjalnej premierze rozłożyliśmy zegarek na części pierwsze. Stworzony został z myślą o osobach aktywnych, rozszerza funkcje systemu iOS i wprowadza nowe sposoby komunikacji.

Bez problemu poradzimy sobie z wymianą baterii, wyświetlacza oraz szeregiem innych usterek.

AppleHome - Profesjonalny serwis Apple Warszawa Usługi
Apple TV

Apple TV, odtwarzacz multimedialny, wchodzący w świat telewizji za pomocą aplikacji, niebywałą zaletą jest szeroki wybór filmów i gier.

Urządzenie mało popularne w naszym kraju, aczkolwiek posiadamy doświadczenie w naprawach tego sprzętu zdobyte na zachodzie Europy i Stanach Zjednoczonych.

AppleHome - Profesjonalny serwis Apple Warszawa Usługi
iPod

iPod nie uruchamia się? Bateria krótko trzyma? Uszkodzone jest wejście słuchawkowe? iPod został zalany? Podejmiemy się naprawy każdego modelu iPod!

Posiadamy szeroką wiedzę z zakresu elektroniki, pracujemy na profesjonalnych stacjach lutowniczych i mikroskopach i dzięki temu jesteśmy w stanie uratować najbardziej krytyczny przypadek. Sprawdź sam!

AppleHome - Profesjonalny serwis Apple Warszawa Usługi
Odzyskiwanie danych

Posiadamy laboratoryjny dział zajmujący się szeroko pojętym odzyskiwaniem danych z uszkodzonych nośników. Zawsze uświadamiamy naszych klientów jak ważne jest dokonywanie kopii zapasowej. Posiadamy odpowiednie zaplecze serwisowe do tak ciężkich zadań.

Zdajemy sobie sprawę jak często ważne są utracone dane – projekt? praca inżynierska? zdjęcia? wspomnienia? Odzyskaliśmy już terabajty utraconych danych warte dziesiątki tysięcy…wspomnień.

AppleHome - Profesjonalny serwis Apple Warszawa Usługi
Wymiana sprzętu na fabrycznie nowy

Chcesz skorzystać z aktualnej oferty Apple? Możesz zostawić swój stary sprzęt i zakupić nowy na preferencyjnych warunkach!

Już nie musisz się martwić o sprzedaż swojego sprzętu, wystawianie ogłoszeń, spotkanie się z nieznajomymi potencjalnymi kupcami – zleć to nam, a zajmiemy się wszystkim!

AppleHome - Profesjonalny serwis Apple Warszawa Usługi
Mac szkolenia

Organizujemy szkolenia z zakresu obsługi systemów Mac OS oraz iOS zarówno w formie elektronicznej jak i w specjalnie przygotowanej sali szkoleniowej.

Poznaj zalety systemu i naucz się pełni wykorzystać możliwości Twojego sprzętu. Z przyjemnością doradzimy również w przypadku chęci zakupu nowego urządzenia.

AppleHome - Profesjonalny serwis Apple Warszawa Usługi
Naprawy ekspresowe

Wiemy jak istotne jest dla Ciebie urządzenie z którego korzystasz. Mac jest często narzędziem pracy, które nagle ulega uszkodzeniu, a iPhone z którego korzystasz na co dzień i masz tam większość informacji dostępnych pod ręką.

Posiadamy usługę napraw ekspresowych i postawimy twoje urządzenie już od 30 minut w przypadku wymiany wyświetlacza, do kilku godzin w przypadku bardziej zaawansowanych napraw.

AppleHome - Profesjonalny serwis Apple Warszawa Usługi
HelpDesk Mac

Oferujemy wsparcie firmom korzystającym z urządzeń firmy Apple, a nasi specjaliści są do dyspozycji 7 dni w tygodniu. W przypadku konieczności nasi technicy udają się do siedziby firmy w celu usunięcia problemu.

Działamy na zasadzie umowy jak i usług jednorazowych, a Ty otrzymujesz pełne wparcie od kompetentnych specjalistów.

AppleHome - Profesjonalny serwis Apple Warszawa Usługi
Zaawansowane technologie

Jako w pełni kompetentny serwis oferujemy pełny zakres usług. Radzimy sobie nawet z tak zaawansowanymi technologiami jak naprawa płyt głównych naszych ulubionych urządzeń. Posiadamy szereg maszyn i wykwalifikowaną kadrę do ratowania mózgu komputera czy telefonu. Wielokrotnie otrzymujemy urządzenia z diagnozą innych serwisów „ brak możliwości naprawy”. My pokazujemy jednak, że potrafimy zdziałać cuda.

AppleHome - Profesjonalny serwis Apple Warszawa Usługi
Oprogramowanie dla firm

Tworzymy oprogramowania dla firmy oparte na system MacOS oraz w formie aplikacji WEB- owej, dostępnej z każdemu komputera. Programiście zajmują się analizą wyznaczonych celów do których klient chce wykorzystywać oprogramowanie, przygotowuje ofertę a następnie projektowane jest oprogramowanie, które może być wykorzystywane na wielu poziomach, który jest ograniczony tylko wyobraźnią.

AppleHome - Profesjonalny serwis Apple Warszawa Usługi
Inteligentny dom

Tworzymy kompleksowy ekosystem dostosowany do potrzeb mieszkańców i funkcji z których chcemy korzystać.

Taki system może znacznie zmniejszyć zużycie energii, sterować za pomocą komend głosowych, dbać o bezpieczeństwo Twojego domu, a wszystko za pomocą bezpiecznych aplikacji w telefonie czy tablecie.

wymiana baterii w serwisie
Aplikacje iOS

Budujemy zaawansowane aplikacje zgodne ze standardami App Store dla firm oraz klientów indywidualnych. Nie ograniczamy się tylko do naprawy urządzeń ale też budujemy rzeczy który pomagają nam wszystkim wykorzystywać nasze urządzenia jeszcze lepiej.  Każdego dnia nasze pomysły wdrażamy w życie i pokazujemy naszym partnerom jak usprawnić ich codzienną pracę.

Proces naprawy

Skorzystaj z profesjonalnego serwisu sprzętu marki Apple za pośrednictwem darmowego kuriera.
Kontakt z nami

Opowiedz naszym specjalistom o problemach ze swoim urządzeniem.

Bezpłatna diagnoza

Po dostarczeniu sprzętu kurierem lub osobiście uruchamiamy procedurę diagnozy sprzętu.

Oferta naprawy

Przygotujemy dla Ciebie ofertę, przedstawimy najlepsze warianty i możliwości naprawy.

Akceptacja naprawy

Sam zadecyduj które rozwiązanie będzie najlepsze. Służymy wiedzą i doświadczeniem.

Realizacja

Naprawiamy Twój sprzęt błyskawicznie zachowując przy tym najwyższą jakość.

Odbiór/ wysyłka

Po szczegółowym teście urządzenia otrzymasz informacje o zakończeniu naprawy.