Serwis iPhone Żoliborz

Serwis smartfonów iPhone na Warszawskim Żoliborzu

AppleHome – Profesjonalny serwis produktów Apple, w którym jakość, skuteczność i terminowość są na topowym poziomie. To dzięki tym cechom nasza firma posiada tysiące zadowolonych klientom indywidualnych, firm i osób, które codziennie mają okazję z nami współpracować przy naprawie swoich smartfonów iPhone. Przejrzyste warunki i uczciwość to podstawa udanej relacji.

Serwis iphone żoliborz

Serwis Apple Warszawa – Żoliborz

Profesjonalny serwis produktów Apple, wszystkie naprawy wykonywane są przez wykwalyfikowaną kadrę, nasze doświadczenie zebrane przez lata pozwalają zmaksymalizować skuteczność przeprowadzonej naprawy, w jak najkrótszym czasie, jakość wykonanej usługi zawsze perfekcyjna, nie uznajemy kompromisów.

AppleHome Ursynów: Tel. 500-280-180

AppleHome Wola: Tel. 500-280-275

serwis apple żoliborz
Wymiana szybki iPhone - Zoliborz

Wymiana szybki iPhone Żoliborz

Zdarzył się upadek i Twój iPhone wymaga szybkiej naprawy ? Świetnie trafiłeś, jesteśmy serwisem produktów Apple, średni czas wymiany szybki w iPhone wynosi 30 minut – 1 godziny! Jeśli zatem potrzebujesz wymienić szybkę w swoim iPhonie, zapraszamy do naszego serwisu!

Wymiana baterii iPhone Żoliborz

Twój iPhone szybko się rozładowuje? najbardziej prawdopodobną przyczyną może być zużyta bateria, urządzeniem wyłącza się podczas pracy lub się nie włącza ? Problem również może dotyczyć uszkodzonej baterii, w AppleHome wymienisz baterię w iPhone już w 30 minut.

Wymiana baterii iphone żoliborz
Wymiana złącza ładowania iPhone

Wymiana złącza ładowania iPhone – Żoliborz

Urządzenie nie ładuje ? Kabel lightning działa tylko pod pewnym kątem? Urządzenie rozłącza się podczas ładowania ? A może jest problem z mikrofonem, który znajduję się na złączu ładowania? Zapraszamy do AppleHome na dokonanie bezpłatnej diagnozy, a w przypadku konieczności wymiany złącza ładowania lightning w iPhone średni czas wymiany wynosi 30 minut – 1 godzina. 

Wymiana aparatu w iPhone Żoliborz

Włączając aparat widzisz czarny ekran, podczas robienia zdjęć pojawiają się plamki i nie działa tryb portretowy ? Może to świadczyć o uszkodzonym module aparatu, przyjdź do AppleHome na weryfikacje problemu. W naszym serwisie diagnoza jest zawsze bezpłatna, po jej dokonaniu przedstawimy Ci kosztorys do akceptacji, a średni czas wymiany modułu aparatu w iPhone wynosi 30 minut -1 godzina.

Wymiana aparatu w iPhone - Zoliborz
Wymiana głośnika iPhone - Żoliborz

Wymiana głośnika iPhone Żoliborz

Halo, Halo, możesz powtórzyć ? Jeżeli słabo słyszysz swojego rozmówce może to wskazywać na uszkodzenie głośnika górnego lub membrany głośnika, z czasem w każdym iPhone głośnik górny gra dużo ciszej lub dźwięk jest niewyraźny. W AppleHome naprawimy lub wymienimy głośnik w Twoim iPhonie już w 30 minut -1 godzinę.

Naprawa iPhone po zalaniu Żoliborz

Pomimo, że iPhony są coraz bardziej odporne na wodę, naprawy po zalaniu to jedna z najczęstszych napraw wykonywanych w naszym serwisie, jako iż jest to dalej elektronika, która jest podatna na zalania czy dużą wilgoć. W przypadku zalaniu istotny jest czas reakcji, im szybciej otworzymy urządzenie i podejmiemy odpowiednie kroki tym koszt naprawy możemy zminimalizować, w AppleHome diagnoza jest zawsze bezpłatna. 

Naprawa iPhone po zalaniu - Żoliborz
Naprawa płyty głównej iPhone

Naprawa płyty głównej iPhone Żoliborz

Większość serwisów jest w stanie wykonać tylko podstawowe naprawy, a w przypadku naprawy płyt głównej w iPhonie sprawa ma się już zupełnie odmiennie. W AppleHome posiadamy szerokie zaplecze warsztatowe, doświadczenie, inżynierska widzę, schematy elektroniczny do każdego urządzenia Apple – oraz dużo części zamiennych dostępnych od ręki.

AppleHome Serwis produktów Apple - Ursynów

 

ul. Herbsta 1/U6, 150m od stacji Metro Stokłosy

02-784 Warszawa

tel. 500-280-180

Poniedziałek- Piątek 9:00-20:00

Sobota 10:00-16:00

 

AppleHome Serwis produktów Apple - Wola

 

ul. Dzielna 64/U10, wejście od ul. Bellottiego

01-029 Warszawa

tel. 500-280-275

Poniedziałek- Piątek 11:00-20:00

Sobota 10:00-16:00