Skip to main content

Jak wiemy, bardzo często zdarzają nam się nieszczęśliwe wypadki, w których zostaje naruszony stan naszego telefonu. Czasami zdarza się to nawet niezauważalnie. Lekki upadek czy też uderzenie o cokolwiek ciągną za sobą spore konsekwencje. Posiadacze telefonów Apple z pewnością często mierzą się z jednym z popularnych kłopotów, czyli problemem z szybką.

Najczęstszy problem z iPhone’em 5s

W naszym społeczeństwie jednym z najczęściej wybieranych aparatów od Apple jest iPhone 5s. Minusem tego telefonu, a raczej jego najczęstszym problemem jest pękająca szybka. Jak wiemy, nie jest ciężko uszkodzić delikatny element. Czasem wystarczy upadek lub lekkie uderzenie by na naszej szybce pojawiły się pęknięcia. Wymiana uszkodzonego elementu nie jest na szczęście bardzo kłopotliwa.

Wymiana – jak wygląda?

Usługa ta polega na usunięciu wszystkich uszkodzonych elementów. Szyba, która została rozbita, pęknięta czy też roztrzaskana jest precyzyjnie usuwana. Należy pamiętać jednak, że aby wykonać daną usługę to wyświetlacz i warstwa dotykowa telefonu muszą być sprawne.

Nie pozostawiajmy jednak tego zadania w niesprawdzonych, przypadkowych serwisach, licząc na tanią naprawę.

Wiele z takich punktów usługowych posiada zamienniki, które sprowadzane są najczęściej z Chin. Części te, choć tańsze, cechują się zdecydowanie mniejszą trwałością, a często nie spełniają należycie swojej funkcji. Niestety, ale takie podróbki mogą jeszcze bardziej uszkodzić nasz telefon komórkowy. Wiąże się to z dodatkowymi opłatami naprawczymi, których większość z nas chce uniknąć. Nieoryginalne elementy pozbawiają nas również gwarancji, jaką otrzymujemy w firmowych salonach.

Postawmy na precyzje i oryginalność, którą oferuje nam serwis pogwarancyjny Apple. Doświadczenie pracowników i ukierunkowanie na akcesoria i telefony sygnowane znakiem tej konkretnej marki, gwarantują nam, że usługa zostanie wykonana profesjonalnie, a wszystkie części będą oryginalne. Naprawa uszkodzonego iPhone’a w serwisie pogwarancyjnym pozwoli nam jeszcze przez długi czas cieszyć się funkcjonalnością naszego smartfona.

Kamil Truskowski - Specjalista ds. produktów Apple

Kamil Truskowski - Specjalista do spraw diagnozy i naprawy urządzeń elektronicznych Apple. Miłośnik iPhona, iPada i laptopów MacBook. Fan marki Apple i wieloletni technik zajmujący się diagnozą i naprawą sprzętu spod znaku jabłka. Pasjonat rozwiązań z Cupertino, który niejednokrotnie nadaje drugie życie smartfonom, Mac'om i Apple Watch'om.