Skip to main content

Otwarcie Apple Store w Marina Bay Sands

 

Apple w trakcie pandemii koronawirusa musiało zamknąć wiele sklepów, ale nie przeszkodziło to firmie z Cupertino w opracowaniu naprawdę niecodziennego salonu. To pierwsza placówka giganta, która unosi się na wodzie.

Apple Marina Bay Sands, bo tak nazwano pływający sklep gigant z Cupertino, znajduje się na nadbrzeżu Singapuru. Ma postać wielkiej kuli i części osób kojarzy się ze statkiem kosmicznym. Salon najlepiej prezentuje się po zmroku na tle świateł z różnych stron miasta. Jest to już 512 salon Apple na całym świecie.

Apple Marina Bay Sands oferuje zakupy stacjonarne i odbiór produktów w sklepie. Dokładny adres sklepu to: 2 Bayfront Ave, B2-06, Singapur 018972, który jest czynny 7 dni w tygodniu od 12:00 do 20:00.

 

 „Nasze sklepy Apple w Singapurze znów są otwarte. Oznacza to wszystko, co kochasz, w tym nasze produkty, usługi, geniuszy i specjalistów. Dla bezpieczeństwa wszystkich przestrzegamy środków dystansowania społecznego, więc przed wejściem może być konieczne zaczekanie w kolejce. Podczas wizyty w sklepie należy również nosić zakrycie twarzy. Jeśli potrzebujesz, po prostu zapytaj. Do zobaczenia wkrótce.”

Serwis AppleHome – serwis iPhone w trakcie pandemii koronawirusa również nie zamknął się na potrzeby klientów. Może nie unosimy się wodzie jak Apple Marina Bay Sands ale po zmroku prezentujemy się zarówno spektakularnie.

Znaleźć nas można pod adresem: Warszawa, ulica Herbsta 1, jesteśmy do dyspozycji 6 dni w tygodniu do późnych godzin wieczornych.

Jako serwis AppleHome – serwis Apple Warszawa, serwis iPhone Warszawa, serwis MacBook Warszawa, serwis iPad Warszawa, serwis iMac Warszawa oferujemy:

– wymiana baterii iPhone

– wymiana szybki iPhone

– wymiana wyświetlacza iPhone

– naprawa płyt głównych MacBook

– naprawa płyt głównych iPhone

i wiele innych.

Chcesz sprawdzić koszt naprawy Twojego urządzenia skontaktuj się z serwis iPhone Warszawa, serwis MacBook Warszawa

Kamil Truskowski - Specjalista ds. produktów Apple

Kamil Truskowski - Specjalista do spraw diagnozy i naprawy urządzeń elektronicznych Apple. Miłośnik iPhona, iPada i laptopów MacBook. Fan marki Apple i wieloletni technik zajmujący się diagnozą i naprawą sprzętu spod znaku jabłka. Pasjonat rozwiązań z Cupertino, który niejednokrotnie nadaje drugie życie smartfonom, Mac'om i Apple Watch'om.