Serwis Macbook Warszawa

Uszkodzony MacBook? Zleć naprawę serwisowi w Warszawie!

AppleHome to lider jakości i skuteczności napraw produktów Apple w Warszawie. U nas rozwiążesz każdy problem związany z MacBookiem w czasie skróconym do minimum.

Posiadamy bardzo wysoką skuteczność napraw dzięki wykwalifikowanym technikom z doświadczeniem, kompletnemu magazynowi z części zamiennych, wyposażeniu serwisu oraz pasji, z którą naprawiamy produkty Apple.

Serwis MacBook w Warszawie

Serwis MacBook Warszawa

W AppleHome wiemy na czym Ci zależy i możemy to zaproponować!

 

Ekspresowy czas realizacji zlecenia

Części zamienne dostępne na stanie magazynowym,

Najwyższa jakość wykonanej usługi,

Wykwalifikowana kadra, która rozwiąże każdy problem

Masz dodatkowe pytania?

biuro@applehome.pl

AppleHome Ursynów: Tel. 500-280-180

AppleHome Wola: Tel. 500-280-275

MacBook wymiana baterii Warszawa

Wymiana baterii MacBook Warszawa

Posiadasz lub kupiłeś używanego MacBooka, jego bateria szybko się rozładowuje i potrafi zawodzić ? Każdy akumulator z czasem traci swoje właściwości i nie jest tak wydajny jak nowy, w AppleHome średni czas wymiany baterii MacBook zajmuje 2 godziny. Wykwalifikowana kadra serwisantów i szeroki magazyn z częściami zamiennymi pozwalają przeprowadzić operacje w takim krótkim czasie, wiemy jak ciężko się rozstać z urządzeniem. 

Wymiana matrycy MacBook Warszawa

Uszkodzona matryca w MacBook ? „Chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe”, MacBooki z premiery na premierę są coraz cieńsze, niestety idzie to w parze ze zwiększeniem ryzyka uszkodzenia matrycy. Większość matryc wymagają wymiany na nowej, jest natomiast procent matryc które można uratować i zredukować koszt naprawy.

Zobacz jak wymieniamy matrycę w MacBook Air 13 na naszym kanale YouTube!

MacBook wymiana klawitury Warszawa

Wymiana klawiatury MacBook Warszawa

Uszkodzona klawiatura w MacBook? Jest to element w szczególności narażony na uszkodzenia, jest podatny na zalania, zabrudzenia czy uszkodzenia mechaniczne. W AppleHome poradzimy sobie z każdym zleceniem, średni czas wymiany klawiatury w MacBook wynosi 3 godziny.

Naprawa MacBook po zalaniu Warszawa

Nie jeden MacBook zaznał porannej kawy czy szklanki zimnej wody w upalne dni, niestety jak każda elektronika, MacBook również nie lubi zalania. W przypadku naprawy MacBook po zalaniu istotny jest czas, im szybciej zabezpieczymy elektronika, tym naprawa może być bardziej budżetowa. Specjalizujemy się w wymianach komponentów i naprawach płyt głównych, co pozwala znacznie zredukować koszt naprawy.

Naprawa zalanego MacBook Warszawa
Migracja danych MacBook

Odzyskanie danych MacBook Warszawa

Niestety większość użytkowników zapomina o wykonywaniu kopii zapasowej, a jeżeli masz problem z komputerem i chcesz uratować swoje dane skontaktuj się z nami! Odzyskujemy dane ze wszystkich urządzeń Apple, zajmujemy się zarówno stroną softwarową jak i hardwarową. W AppleHome liczy się skuteczność!

Montaż dysku SSD MacBook Warszawa

Twój MacBook spowolnił lub pokazuje folder ze znakiem zapytania ? Może być to problem związany ze zużytym dyskiem, wymienić go na bardzo szybki dysk SSD i przywróć blask MacBooka. Wymiana dysku na SSD w MacBooku zauważalnie przyspieszy jego działanie!

Wymiana dysku MacBook Warszawa
Przegrywanie danych MacBook

Przegranie danych MacBook Warszawa

Chcesz wykonać migrację danych na nowe urządzenie lub masz problem z synchronizacją danych pomiędzy MacBook, iPhone, iPad i iMac ? W AppleHome dowiesz się jak wykonać prawidłową konfigurację. Przegrywamy dane z MacBooka na MacBooka oraz w innych, dowolnych konfiguracjach.

AppleHome Serwis produktów Apple - Ursynów

 

ul. Herbsta 1/U6, 150m od stacji Metro Stokłosy

02-784 Warszawa

tel. 500-280-180

Poniedziałek- Piątek 9:00-20:00

Sobota 10:00-16:00

 

AppleHome Serwis produktów Apple - Wola

 

ul. Dzielna 64/U10, wejście od ul. Bellottiego

01-029 Warszawa

tel. 500-280-275

Poniedziałek- Piątek 11:00-20:00

Sobota 10:00-16:00