Skip to main content

Spodziewane premiery roku 2021

Począwszy od AirPods trzeciej generacji, poprzez nowe Apple TV, kończąc na lokalizatorach AirTags. Dzisiaj zaprezentujemy Wam po krótce nowe produkty czekające na swoją premierę w roku 2021 !

AirPods 3

Po premierze dwóch produktów w 2019 roku ( AirPods 2 oraz AirPods Pro), firma Apple przez cały poprzedni rok nie kwapiła się do odświeżenia swojej oferty w tym segmencie. Dopiero w połowie grudnia zdecydowali się wypuścić AirPods Max, lecz nie mają one za wiele wspólnego z dotychczasowymi, kompaktowymi AirPods’ami.

AirPods 3 generacji swoim designem mają przypominać bardziej AirPods’y Pro niż swoim poprzedników. Posiadać ma krótszy trzon oraz wymienne, silikonowe końcówki, które to posłużą do lepszego dopasowania do uszu użytkownika. Jeżeli chodzi o oprogramowanie to Apple rzekomo pracuje nad nowym chipem, który to miałby zwiększyć żywotność baterii oraz zasięg działania. Oczywiście natychmiastowe łączenie się z innymi urządzeniami z iOS oraz MacOS pozostać ma na tym samym, niezawodnym poziomie.

Cena oraz data premiery

Jeżeli to nowe AirPods nie otrzymają ANC (Active Noise Cancellation) możemy się spodziewać ich ceny na poziomie 199$, tyle samo co aktualnie za wersje z bezprzewodowo ładującym się etui. Możliwe, że Apple zrezygnuje z tańszej wersji z etui ładowanym tylko poprzez port Lightning. Premiera nowych słuchawek spodziewana jest na pierwszy kwartał tego roku. Jeżeli firma z Cupertino postanowi tradycyjne zorganizować swoje wydarzenie w marcu, to właśnie wtedy możemy spodziewać się ich premiery.

iMac (23cali) z chipem M1

Premiery „Maców” królowały przez cały zeszły rok. Zaczynając od MacBook Air w marcu, poprzez wersje Pro w maju i sierpniowego      iMac’a, a kończąc na silnym akcencie w postaci wersji z autorskim chipem M1 (Air, Pro, Mac mini). Premiera nowego chipu, co potem udowodniły recenzje, to prawdziwy game-changer. Naturalnym procesem jest, aby to teraz iMac został pozbawiony procesów Intela ma rzecz autorskich chipów M1.

Apple TV

Na aktualizację tego produktu fani (tak, są fani Apple TV) czekają już od 2017 roku. W 2020, przez wypowiedzi osób związanych z firmą lub nieoficjalne źródła co raz można było się doszukać subtelnych przecieków na jego temat. Jeżeli chodzi o światowe nastroje to Apple musi odświeżyć ten projekt dodając nieco innowacyjności, inaczej poniesie tutaj klęskę. Jedna  ciekawszych plotek mówi o potężniejszym procesorze, większej ilości pamięci oraz nowym kontrolerze.

AirTag

AirTag to odpowiedź firmy Apple na już istniejące podręczne lokalizatory. Według doniesień będzie to mały dysk, który można będzie przytwierdzić do portfela, kluczy, czy też roweru – wszystko zależne od Twojej kreatywności i potrzeb. Urządzenie dzięki dwóm technologiom (BLE i UWB) będzie w stanie wysłać sygnał ze swoją lokalizacją nawet gdy będzie poza zasięgiem Twojego iPhone.

Pamiętaj, że pracownicy AppleHome to profesjonaliści. Jesteśmy w stanie naprawić każdy produkt wyprodukowany przez firmę Apple, co więcej większość usterek usuwamy w godzinę od diagnozy. Jeżeli obawiasz się, że Twój aktualny sprzęt nie dotrwa do premiery jego nowej odsłony to zapraszamy do Naszego serwisu Apple na dzielnicy Ursynów. Dajemy Ci gwarancję, że po wizycie u Nas przetrwa on dużo dłużej. Pamiętaj również, że niekoniecznie to Ty musisz zjawić się u nas. Dzięki usłudze Door to Door odbierzemy go od Ciebie, a zaraz po naprawie zwrócimy w najbliższym możliwym terminie.

Kamil Truskowski - Specjalista ds. produktów Apple

Kamil Truskowski - Specjalista do spraw diagnozy i naprawy urządzeń elektronicznych Apple. Miłośnik iPhona, iPada i laptopów MacBook. Fan marki Apple i wieloletni technik zajmujący się diagnozą i naprawą sprzętu spod znaku jabłka. Pasjonat rozwiązań z Cupertino, który niejednokrotnie nadaje drugie życie smartfonom, Mac'om i Apple Watch'om.