Skip to main content

Każdy kolejny dzień przybliża nas do premiery nowych telefonów od firmy Apple. Mimo tego, że prezentacja modeli będzie miała miejsce dopiero po wakacjach, to dzięki przeciekom z kolejnych źródeł jesteśmy w stanie coraz dokładniej określić, co dokładnie będzie miał do zaoferowania nadchodzący iPhone 13.

iPhone 13 – czego możemy się spodziewać?

Najnowsza generacja smartfonów będzie wyposażona w innowacyjny układ Apple Bionic A15, dzięki któremu telefony będą mogły pochwalić się jeszcze lepszymi osiągami w kwestii wydajności oraz kultury pracy w porównaniu do swoich poprzedników. Kolejna generacja iPhone’ów oznacza także powrót to czytników linii papilarnych, które najprawdopodobniej zostaną umieszczone pod ekranem urządzenia. Nie oznacza to jednak rezygnacji z funkcji Face ID, która jako flagowa technologia od Apple, wciąż będzie dostępna w najnowszych smartfonach. Bardzo interesująca wydaje się także kwestia wyświetlacza w nadchodzących urządzeniach. Modele z oznaczeniem Pro prawdopodobnie otrzymają matryce o częstotliwości odświeżania wynoszącej aż 120 Hz, co przełoży się na zdecydowanie większy komfort użytkowania. Najnowsze doniesienia sugerują również, że iPhone 13 zostanie pozbawiony wszystkich portów, a ładowanie urządzenia odbywać się będzie w sposób całkowicie bezprzewodowy. W nadchodzących telefonach od Apple nie zabraknie oczywiście zaawansowanej technologii 5G. Dzięki temu każdy, kto zakupi nowego iPhone’a, będzie mógł cieszyć się prędkością Internetu na najwyższym możliwym poziomie. Producenci przewidzieli także nieznaczne zmiany wizualne. Mimo braku rezygnacji ze znajdującego się na górnym panelu notcha, zostanie on w znacznym stopniu zmniejszony, co przełoży się na zwiększenie przestrzeni roboczej.

Ciągłe wsparcie dla poprzednich modeli

Prezentacja nowego iPhone’a nie oznacza oczywiście, że poprzednie modele z portfolio Apple stracą wsparcie do oprogramowania. Dodatkowo posiadacze starszych modeli cały czas będą mogli liczyć na profesjonalną naprawę w naszym serwisie. Zastąpienie uszkodzonego wyświetlacza lub wymiana baterii w iPhonie to tylko niektóre z oferowanych przez nas usług. W przypadku jakichkolwiek problemów z urządzeniem najlepiej od razu odwiedzić nasz serwis Apple w Warszawie i skorzystać z fachowej pomocy specjalistów.

Kamil Truskowski - Specjalista ds. produktów Apple

Kamil Truskowski - Specjalista do spraw diagnozy i naprawy urządzeń elektronicznych Apple. Miłośnik iPhona, iPada i laptopów MacBook. Fan marki Apple i wieloletni technik zajmujący się diagnozą i naprawą sprzętu spod znaku jabłka. Pasjonat rozwiązań z Cupertino, który niejednokrotnie nadaje drugie życie smartfonom, Mac'om i Apple Watch'om.