Skip to main content

Producent elektroniki Apple przyzwyczaił nas do tego, że cyklicznie wypuszcza ulepszone wersje swoich flagowych produktów, w tym między innymi iPhone’ów oraz iPadów. Na łamach naszego bloga stworzyliśmy już kompendium wiedzy o iPadach, ale niedawno na rynku pojawił się model iPad Pro 2021, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów, jednak już teraz pojawiają się w mediach newsy o nowej wersji iPada Air 5. Najprawdopodobniej nie trafi do sprzedaży w 2021 roku, więc na jego premierę użytkownicy będą musieli jeszcze poczekać.

Co już wiemy o nowej wersji iPada Air 5?

Póki co przedstawiciele Apple bardzo ostrożnie przekazują informacje o nowej wersji iPada Air 5. Prawdopodobnie nowy model będzie wyposażony w dedykowany wyświetlacz OLED, dzięki czemu stanie się pierwszym iPadem w kolekcji marki z tym rozwiązaniem. Stanie się to jeszcze przed wypuszczeniem na rynek iPada Pro wyposażonego w tę technologię. Rozwiązanie to ma zapewnić dostęp do bogatszych kolorów oraz gwarantować użytkownikom szersze kąty widzenia. Pod tym kątem byłaby to znaczna różnica w porównaniu z modelami, które dostępne są na rynku. Tak naprawdę to główna wiadomość, którą zdecydowali się podzielić przedstawiciele marki już na tym etapie.

Dlaczego warto czekać na nowe modele iPadów?

Historia nauczyła nas tego, że zdecydowanie warto czekać na nowe modele iPadów od Apple. Każdy kolejny cechuje się większą funkcjonalnością, a jego powstanie jest odpowiedzią na ewoluujące potrzeby klientów. Dzięki temu sprzęt od Apple jest jeszcze bardziej dopasowany do oczekiwań użytkowników i sprawdza się również w bardzo wymagających sytuacjach. Z powodzeniem może być wykorzystywany prywatnie i biznesowo. Lepsze parametry techniczne, większa wydajność sprzętu oraz jego żywotność to tylko niektóre cechy, które każdorazowo charakteryzują nowe iPady wchodzące na rynek. To powody, dla których warto czekać na kolejne premiery. Jeżeli jednak już teraz jesteście użytkownikami starszych modeli i pojawiają się w nich jakieś problemy lub usterki, to bez obaw możecie odwiedzić nasz serwis iPadów na Ursynowie oraz serwis iPadów na Woli.

Kamil Truskowski - Specjalista ds. produktów Apple

Kamil Truskowski - Specjalista do spraw diagnozy i naprawy urządzeń elektronicznych Apple. Miłośnik iPhona, iPada i laptopów MacBook. Fan marki Apple i wieloletni technik zajmujący się diagnozą i naprawą sprzętu spod znaku jabłka. Pasjonat rozwiązań z Cupertino, który niejednokrotnie nadaje drugie życie smartfonom, Mac'om i Apple Watch'om.