Skip to main content

Wiosna, to okres, w którym najwięksi producenci na rynku prezentują swoim klientom nowości technologiczne i innowacyjne gadżety. Niektóre z nich dedykowane są osobom aktywnym fizycznie i wykorzystywane przede wszystkim do użytku w terenie. W końcu wiosna to czas, w którym coraz częściej wybieramy się na poranny jogging, wieczorną przejażdżkę rowerem czy piknik za miastem. W trendy te doskonale wpasowują się bezprzewodowe słuchawki Apple Powerbeats 4.

Czym charakteryzuje się nowy produkt z oferty Apple?

Nowość od amerykańskiego giganta z Cupertino skierowana jest szczególnie do osób uprawiających rozmaite sporty. Powerbeats 4 to bezprzewodowe słuchawki, które jednak połączone są kablem w celu zwiększenia stabilności na głowie podczas wstrząsów spowodowanych przykładowo bieganiem, skakaniem czy jeżdżeniem po nierównościach. Dodatkowo zauszniki zainstalowane przy każdej słuchawce zwiększają komfort i wygodę ich użytkowania. Słuchawki spełniają ponadto normę IPX7, która gwarantuje odporność na wilgoć (np. pot, deszcz). Natomiast za dźwięk odpowiada identyczny system, jak przy Powerbeats Pro, co gwarantuje wysokiej jakości brzmienie. Nowość od Apple zapewnia nieprzerwaną pracę aż do 15 godzin przy pojedynczym ładowaniu, a ponadto daje możliwość szybkiego ładowania poprzez złącze Lightning. Dzięki zastosowaniu chipu Apple H1, możliwe jest wsparcie systemu Siri oraz słuchanie ulubionej muzyki czy podcastów bez jakichkolwiek zakłóceń. Oficjalna sprzedaż w USA ruszyła 18 marca, a cena słuchawek wynosi ok. 150 dolarów. Produkt dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych: białej, czarnej i czerwonej. Polska data premiery nowego gadżetu od Apple nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona.

Serwisowanie, naprawa i wsparcie od producenta Powerbeats 4

Jak każde urządzenie elektroniczne, również słuchawki Powerbeats 4 w wyniku bardzo intensywnej eksploatacji lub wypadku, mogą ulec drobnym usterkom lub poważnym awariom. Tak jak w przypadku naprawy iPhone’a czy MacBook’a, również w tym przypadku warto skorzystać z renomowanego i sprawdzonego serwisu iPhone.

Powerbeats 4 to ciekawe rozwiązanie dla osób aktywnych fizycznie, które cenią sobie wysoką jakość dźwięku oraz pełny komfort podczas trwania treningu. Po premierze gadżetu w Polsce najlepiej szukać słuchawek w stacjonarnych i internetowych punktach sprzedaży Apple.

Kamil Truskowski - Specjalista ds. produktów Apple

Kamil Truskowski - Specjalista do spraw diagnozy i naprawy urządzeń elektronicznych Apple. Miłośnik iPhona, iPada i laptopów MacBook. Fan marki Apple i wieloletni technik zajmujący się diagnozą i naprawą sprzętu spod znaku jabłka. Pasjonat rozwiązań z Cupertino, który niejednokrotnie nadaje drugie życie smartfonom, Mac'om i Apple Watch'om.