Wymiana wyświetlacza w iPhone Warszawa

AppleHome - Profesjonalny serwis Apple Warszawa > Wymiana wyświetlacza w iPhone Warszawa

Wymiana wyświetlacza iPhone Warszawa

Chwila nieuwagi i wyświetlacz w Twoim iPhone może być uszkodzony, statystycznie każdemu przydarzyła się taka niemiła niespodzianka…
Co zrobić w sytuacji gdy pękł nam ekran w iPhone?

W AppleHome świetnie to rozumiemy i zadbamy o to aby dalsza część tej historii była szybka, skuteczna i przeprowadzona w perfekcyjny sposób, gdyż średni czas wymiany zbitego wyświetlacza w iPhone trwa u nas tylko 30 minut, w tym czasie możesz u nas wypić pyszną kawę i oddać się chwili relaksu, my zajmiemy się resztą! Wymienimy ekran (wyświetlacz) w twoim iPhone!

Sprawdź także inne nasze usługi serwis iPhone | serwis MacBook | serwis iPad | serwis iMac | wymiana baterii w iPhone | wymiana szybki w iPhone | wymiana tylnego szkła w iPhone

Wymiana wyświetlacza iPhone - Warszawa

Uszkodzony wyświetlacz w iPhone?

W AppleHome wykonamy wszystkie naprawy w błyskawicznym czasie i na najwyższym poziomie. U nas masz gwarancję dobrze i solidniej wykonanej usługi wymiany wyświetlacza.

Ile kosztuje wymiana wyświetlacza w iPhonie? Zadzwoń do nas!

AppleHome Ursynów: Tel. 500-280-180

AppleHome Wola: Tel. 500-280-275

Wymiana ekranu w iPhonach

Wymiana wyświetlacza iPhone 6S Warszawa

Od premiery iPhone 6S minęło już sporo czasu, nie mniej jednak dalej ten sprzęt cieszy się dużą popularnością, ekspresowo wymienimy ekran Twojego iPhone 6 / 6 Plus / 6S / 6S Plus i wszystkie inne modele, również najnowsze! 

Wymiana wyświetlacza iPhone 7 Warszawa

Jeżeli ekran w Twoim iPhone jest zbity należy wymienić szybkę lub wyświetlacz, wszystkie części do naprawy urządzenia posiadamy na stanie magazynowym, dlatego średni czas wymiany szybki w iPhone 7 wynosi tylko 30 minut! Przy wymianie wyświetlacza zostaje zamontowana uszczelka która chroni urządzenie przez wilgocią i zabrudzeniami, wszystkie zgodnie z najwyższymi standardami AppleHome. Wymieniamy wyświetlacze we wszystkich modelach iPhone!

Wymiana wyświetlacza iphone 7
Wymiana wyświetlacza iPhone 8

Wymiana wyświetlacza iPhone 8 Warszawa

Wymiana wyświetlacza w iPhone 8 / 8 Plus już w 30 minut! Zrealizuj usługę w jednym z naszym punktów, w każdym z nim zapewniamy najwyższą jakość obsługi, błyskawiczny czas realizacji i perfekcyjną jakość usług, wykonujemy naprawę wyświetlacza w każdym modelu iPhone.

Wymiana wyświetlacza iPhone X / XS / XS Max Warszawa

Przy premierze nowego modelu, Apple chwali się tym iż szkło ekranu jest bardziej wytrzymałe, jest to oczywiście prawda ale dalej jest to szkło które ulega uszkodzeniu w najmniej oczekiwanych momencie, wymiana szybki w iPhone X trwa średnio około 30 minut, w AppleHome wiemy jak szybko, sprawnie i skutecznie przeprowadzić usługę wymiany ekranu.

Wymiana wyświetlacza iPhone X
Wymiana ekranu iPhone XR

Wymiana wyświetlacza iPhone XR Warszawa

Ekran w urządzeniu iPhone XR i iPhone 11 nie jest wykonany w technologii OLED, jeżeli potrzebujesz wymienić szybkę w iPhone w Warszawie, wykonany już to w 30 minut! Możesz również zleć usługę w wariancie door-to-door zamawiając bezpłatnego kuriera w tym linku. 

Wymiana wyświetlacza iPhone 11 Warszawa

Średni czas wymiany wyświetlacza w iPhone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max wynosi 30 minut! Większość części zamiennych posiadamy od ręki na stanie magazynowym, dlatego czas naprawy skracamy do minimum, w ofercie mamy zarówno oryginalny wyświetlacza jak i tańsze zamienniki. 

Wymiana szybki w iPhone - Piaseczno
Wymiana wyświetlacza iphone 12

Wymiana wyświetlacza iPhone 12 Warszawa

Wymiana ekranu w iPhone 12 / 12 Pro / 12 Pro Max wykonujemy już wciągu 1 godziny, większości części posiadamy na stanie magazynowym, skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności części.

Wymiana wyświetlacza iPhone 13 Warszawa

Wymiana wyświetlacza w iPhone 13 / 13 Pro / 13 Pro Max już dostępna w AppleHome! Zadzwoń wcześniej w celu potwierdzenia dostępności części, średni czas wykonania takiej operacji zajmuje kilka godzin.

AppleHome Serwis produktów Apple - Ursynów

 

ul. Herbsta 1/U6, 150m od stacji Metro Stokłosy

02-784 Warszawa

tel. 500-280-180

Poniedziałek- Piątek 9:00-20:00

Sobota 10:00-16:00

 

AppleHome Serwis produktów Apple - Wola

 

ul. Dzielna 64/U10, wejście od ul. Bellottiego

01-029 Warszawa

tel. 500-280-275

Poniedziałek- Piątek 11:00-20:00

Sobota 10:00-16:00