Serwis iPad Warszawa

Serwis iPad Warszawa, znamy się na tabletach i chętnie Ci pomożemy!

AppleHome serwis produktów Apple w Warszawie. U nas błyskawicznie zrealizujesz naprawę swojego iPada, zachowując przy tym najwyższą jakość powierzonego zadania, zaufam nam a pokażemy Ci, że nie rzucamy słów na wiatr! W naszych punktach na Ursynowie i Woli naprawiamy wszystkie modele iPadów.

AppleHome to zespół ludzi kochających swoją pracę, codziennie rozwiązujemy problemy z produktami Apple, posiadamy szerokie zaplecze warstwowe, bogatą ofertę części zamiennych, chęci do pracy i pomysły na rozwiązanie problemów których nie będą w stanie rozwiązań inne serwisy.
Serwisujemy w Warszawie wszystkie urządzenia firmy Apple:
Serwis iPhone | Serwis MacBook | Serwis iMac

Serwis iPad Warszawa

Serwis iPadów – Warszawa

W AppleHome wiemy jak ciężko rozstać się z urządzeniem, dlatego czas naprawy skrócony jest do minimum! 

 

Ekspresowy czas realizacji zlecenia

Części zamienne dostępne w magazynie,

Perfekcyjna jakość wykonywanych zleceń

Kadra fachowców, która rozwiąże każdy problem

Masz dodatkowe pytania?

AppleHome Ursynów: Tel. 500-280-180

AppleHome Wola: Tel. 500-280-275

Serwis iPadow Warszawa

Wymiana szybki iPad Warszawa

Posiadasz zbitą szybkę w iPadzie? Jest to jedna z najbardziej popularnych usterek zgłaszana w naszym serwisie produktów Apple, ze względu na wagę iPada jest jeszcze bardziej podatny na uszkodzenia szybki niż zbity wyświetlacz w iPhoneWszystkie części zamienne posiadamy na stanie magazynowym, dlatego naprawa skrócona jest do minimum. 

Wymiana baterii iPad Warszawa

Twój iPad wymaga wymiany baterii ? Zajmiemy się tym błyskawicznie! Akumulator jest elementem zużywalnym, co oznacza, że z czasem i liczbą cykli lądowań traci swoje właściwości, w przypadku konieczności wymiany baterii mogą występować następujące objawy, iPad nie włącza się, iPad nie ładuje się, iPad szybko się rozładowuje, iPad wyłącza się w trakcie pracy. W AppleHome bezpłatnie zdiagnozujemy Twój sprzęt i przedstawimy kosztorys do akceptacji.

Wymiana baterii w ipadzie
złącze ładowania ipad

Wymiana złącza ładowania iPad Warszawa

iPad nie ładuje? Najczęstszą przyczyną jest uszkodzony port ładowania Lightning  lub USB-C w zależności od modelu, dlatego przynieś urządzenie do AppleHome a dokonany bezpłatnej diagnozy Twojego sprzętu i błyskawicznie naprawimy Twój sprzęt! Inne możliwe występujące usterki: iPad ładuje się ale przerywa, iPad ładuje się tylko jak jest wyłączony, iPad nie komunikuje się z komputerem. Cokolwiek by się nie działo – naprawimy Twojego iPada!

Naprawa iPad po zalaniu Warszawa

iPady po zalaniu nie są tak częstym widokiem jak naprawa iPhone po zalaniu, w większości przypadków iPad służy do domowego korzystania lub jest pomocny w Twojej pracy, jest trochę mniej eksploatowany w porównaniu do iPhona, zawsze diagnozę urządzenia rozpoczynamy od dokonania bezpłatnej diagnozy, następnie przedstawiamy kosztorys do akceptacji, To ty decydujesz czy przystępujemy do naprawy!

Naprawa zalanych ipadów
Wymiana wyswietlacza iPad

Wymiana wyświetlacza iPad Warszawa

Jeżeli Twój iPad miał solidny upadek i uszkodzony jest wyświetlacz / matryca bez problemu naprawimy Twoje urządzenie. Charakterystyczny objawy uszkodzenie wyświetlacza to brak wyświetlanej treści na ekranie, kolorowe kreski na ekranie iPad , plamy na wyświetlaczu, niewidoczna treść. Przywieź swojego iPada do naszych punktów serwisowych na Woli i Ursynowie – wymienimy w nim wyświetlacz.

AppleHome Serwis produktów Apple - Ursynów

 

ul. Herbsta 1/U6, 150m od stacji Metro Stokłosy

02-784 Warszawa

tel. 500-280-180

Poniedziałek- Piątek 9:00-20:00

Sobota 10:00-16:00

 

AppleHome Serwis produktów Apple - Wola

 

ul. Dzielna 64/U10, wejście od ul. Bellottiego

01-029 Warszawa

tel. 500-280-275

Poniedziałek- Piątek 11:00-20:00

Sobota 10:00-16:00