Serwis iMac Warszawa

Serwis iMac Warszawa

Twój iMac wymaga serwisu ? w AppleHome pomożemy błyskawicznie!

Dzięki doświadczeniu zdobywanymi latami, zaangażowaniem i wychodzeniem ponad standard rynku serwisów elektroniki z Cupertino, jesteśmy tak skutecznie w naprawach produktów Apple. Urządzenie iMac znamy od podszewki, wszystkie modele od tych starszych po najnowsze. 

Naprawa iMac – Warszawa

iMac spowolnił i praca na nim już nie jest tak komfortowa jak kiedyś ? iMac resetuje się podczas pracy ? iMac się nie włącza ? W AppleHome błyskawicznie zdiagnozujemy usterkę i przedstawimy możliwe najlepsze rozwiązanie! Naprawimy Twojego iMaca!

Naprawa iMac Warszawa
Wymiana dysku iMac

 Wymiana dysku w iMac – Warszawa

Większość iMac’ ów wychodziła z fabryki z dyskiem talerzowym lub rozwiązaniem hybrydowym. Po latach takie dyski często ulegają awarii lub zdecydowanie spowalniają – rozwiązaniem jest montaż dysku SSD które jest zdecydowanie szyby od dysku talerzowego, dzięki temu praca na Twoim iMacu staje się zdecydowanie bardziej komfortowa. Montując dysk SSD możemy wykonać kopię zapasową i zmigrować dane, bez konieczności instalowania i przerzucania plików od nowa! 

Wymiana grafiki iMac Warszawa

Problem z układami i kartami graficznymi w iMac to jedna z najpopularniejszych usterek w iMac, najczęściej charaktery się tym, że urządzenie resetuje się podczas pracy, nie włącza się, pojawiają się artefakty na matrycy. W AppleHome nie tylko wymieniamy karty graficzne w iMacu, ale zajmujemy się naprawami znacznie bardziej złożonych problemów, dlatego jesteśmy w stanie wymienić sam wadliwy układ na karcie graficznej.

Wymiana karty graficznej iMac
Migracja danych iMac

Migracja danych iMac Warszawa

Potrzebujesz wykonać migracje danych w urządzeniu iMac ? Pomożemy! Możemy zarówno dokonać klonowania dysku jak i wykonać operację na poszczególnych plikach – piki, zdjęcia, kontakty, konfiguracja chmury iCloud, tworzenie kont.

Serwis komputerów iMac Warszawa

iMac nie włącza się i wymaga serwisu? W AppleHome posiadamy widzę, doświadczenie, magazyn z częściami zamiennymi, wykwalifikowaną kadrę techników, czyli wszystko czego potrzebujemy do błyskawicznej naprawy Twojego iMaca od Apple.

Wymiana dysku w iMac Warszawa
Odzyskiwanie danych iMac Warszawa

Odzyskanie danych iMac Warszawa

iMac się nie włącza a zależy Ci na danych? Dysk jest uszkodzony nie zrobiłeś kopii zapasowej? W serwisie iMac AppleHome posiadamy duże doświadczenie w odzyskiwaniu danych w urządzeniach Apple z uszkodzonych dysków twardych. W pierwszej kolejności wykonamy bezpłatną ekspertyzę, następnie przedstawimy warianty naprawy.  

Modernizacja iMac Warszawa

Twój iMac nie spełnia Twoich oczekiwań? Sprawdzimy czego dotyczy problem i ulepszymy Twojego iMaca! Najbardziej popularną, skuteczną modernizacja jest wymiana dysku na SSD lub rozszerzenie pamięci RAM. Bezpłatnie sprawdzimy jak przyśpieszyć Twój komputer Apple.  

Modernizacja iMaca Warszawa

AppleHome Serwis produktów Apple - Ursynów

 

ul. Herbsta 1/U6, 150m od stacji Metro Stokłosy

02-784 Warszawa

tel. 500-280-180

Poniedziałek- Piątek 9:00-20:00

Sobota 10:00-16:00

 

AppleHome Serwis produktów Apple - Wola

 

ul. Dzielna 64/U10, wejście od ul. Bellottiego

01-029 Warszawa

tel. 500-280-275

Poniedziałek- Piątek 11:00-20:00

Sobota 10:00-16:00