Wymiana tylnej szybki iPhone Warszawa

AppleHome - Profesjonalny serwis Apple Warszawa > Wymiana tylnej szybki iPhone Warszawa

Zbita tylna szybka w iPhone ? W AppleHome naprawimy ją ekspresowo, z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu i częściami najwyżej jakości. Twój iPhone po wymianie szybki będzie jak nowy!

AppleHome to lider jakości i skuteczności serwisu produktów Apple w Warszawie. U nas zrealizujesz każdą naprawę, ekspresowe naprawy wykonujemy od ręki, bardziej zaawansowane skracamy do minimum, to dzięki doświadczeniu możemy rozwiązać Twój problem skutecznie, szybko, skutecznie i przyjemnie.

AppleHome to profesjonalny serwis Apple serwis iPhone | serwis MacBook | serwis iPad | serwis iMac | wymiana baterii w iPhone | wymiana szybki w iPhone

wymiana-tylnej-szybki-iphone-13-pro

Wymiana tylnej szybki iPhone 13 – Warszawa

Jako nielicznie na rynku wymienimy już szkiełka tylne w iPhone 13 / 13 Mini / 13 Pro / 13 Pro Max. Średni czas naprawy takiej usługi wynosi kilka godzin, a po wymianie Twój iPhone będzie jak nowy. 

AppleHome Ursynów: Tel. 500-280-180

AppleHome Wola: Tel. 500-280-275

WYmiana tylnego szkła iPhone

Wymiana tylnej szybki iPhone 12 Warszawa

Wykonujemy wymianę szybki do wszystkich modeli w tym iPhone 12 / 12 Pro / 12 Pro Max / 12 Mini. Wzorowe wykonanie i ekspresowy czas realizuje to coś, co wyróżnia nas na rynku zdecydowanie. Używamy zaawansowanego sprzętu do naprawy urządzeń produktów Apple, w przypadku wymiana tylnych plecków w iPhone używamy zaawansowanego lasera, który pomaga w perfekcyjnie wykonanym zleceniu.

Wymiana tylnej szybki iPhone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max

Smartfon Ci upadł i masz uszkodzony tylni panel w iPhone ? Naprawimy to błyskawicznie! W pierwszej fazie naprawy rozbieramy urządzenie na części pierwsze, w drugim kroku usuwamy klej znajdujący się pomiędzy szybką a korpusem, następnie usuwamy zbite szkło, w kolejnym etapie składamy urządzenie i wykonujemy wszystkie testy diagnostyczny tak aby mieć pewność, że Twój iPhone z wymienionym tylnym szkłem trafia do Ciebie w perfekcyjnym stanie.

Wymiana tylnej szybki w iPhone Warszawa
Wymiana tylnego panelu iphone

Wymiana tylnej szybki w iPhone XS Warszawa

Oferujemy błyskawiczną naprawę iPhone w Warszawie, a tylną szybkę w iPhone XS / XS Max wymienimy już w ciągu kilku godzin. Wykonując naprawę w AppleHome masz pewność, ze sprzęt trafia w dobre ręce wykwalifikowanych techników i naprawiony sprzęt wróci do Ciebie w idealnym stanie. 

Wymiana tylnej szybki iPhone SE 2020 Warszawa

Druga generacja iPhone SE jest już zupełnie inną konstrukcją w porównaniu do pierwszego iPhone SE 2016, posiada zdecydowanie bardziej nowoczesny design przypominający iPhone 8, dlatego część obudowy / korpusu jest szklana. Jest to element wymienialny, w AppleHome serwis iPhone Ursynów i Wola zrealizujemy taką naprawę i wykonamy ją już w ciągu kilku godzin.

Wymiana tylnej szybki w iPhone Wola Ursynów

AppleHome Serwis produktów Apple - Ursynów

 

ul. Herbsta 1/U6, 150m od stacji Metro Stokłosy

02-784 Warszawa

tel. 500-280-180

Poniedziałek- Piątek 9:00-20:00

Sobota 10:00-16:00

 

AppleHome Serwis produktów Apple - Wola

 

ul. Dzielna 64/U10, wejście od ul. Bellottiego

01-029 Warszawa

tel. 500-280-275

Poniedziałek- Piątek 11:00-20:00

Sobota 10:00-16:00